WSPÓŁPRACA

Współpracujemy z firmami w relacjach B2B.

Oferujemy Państwu nasze kilkunastoletnie doświadczenie, a także rzetelność oraz profesjonalizm. Wrażliwość na piękno, które nas otacza i inspiruje, oraz odwaga w podążaniu za nowoczesnym wzornictwem umożliwiły nam zbudowanie silnej pozycji na rynku tkanin dekoracyjnych. Naszymi mocnymi stronami są własne kolekcje, bogaty wybór tkanin, a także jasne i uczciwe zasady współpracy z naszymi partnerami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kolekcją oraz do kontaktu z nami.

Słowo jest tylko cieniem czynu. Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa.

Demokryt

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.

Henry Ford

Sukces to maksymalne wykorzystanie możliwości jakie masz.

Zig Ziglar

Nie mogłem się doczekać na sukces, więc ruszyłem naprzód bez niego.

Jonathan Winters

AKTUALNOŚCI

Targi Heimtextil 2019 już za nami!

| news | No Comments
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach Heimtextil 2019 we Frankfurcie nad Menem. Było nam niezmiernie miło się z Państwem zobaczyć i zaprezentować nasze najnowsze  kolekcje. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie otworzy możliwość jeszcze lepszej i bardziej owocnej współpracy.

Targi Heimtextil 2019

| news | No Comments

20-lecie ALBEDUM

| news | No Comments
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Firma świętuje w tym roku 20 lat działalności. Pragniemy Państwu  serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i partnerskie relacje, jakie nas z Państwem łączą. Życzymy nam i Państwu kolejnych wielu lat razem!

Targi R+T 2018 Stuttgart już za nami!

| news | No Comments
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach R+T 2018 w Stuttgartcie. Było nam niezmiernie miło się z Państwem zobaczyć i zaprezentować nasze najnowsze  kolekcje. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie otworzy możliwość jeszcze lepszej i bardziej owocnej współpracy.