O FIRMIE

Jesteśmy bezpośrednim importerem tkanin dekoracyjnych do systemów osłonowych oraz czołowym ich dystrybutorem w Polsce i krajach Europy Wschodniej. Nasza firma powstała w 1998 roku. Rozwijaliśmy się zarówno jako dystrybutor tkanin, jak i producent systemów roletowych. Od kilku lat nasza działalność skupia się wyłącznie na poszerzaniu oferty tkanin.

Oferowane przez nas tkaniny stanowią w znacznej mierze produkcję własną, wyselekcjonowaną pod względem jakościowym, podążającą za trendami panującymi w dekoracji wnętrz oraz dostosowaną do potrzeb klientów. Jesteśmy świadomi tego, iż dobierając, projektując oraz udostępniając naszą kolekcję, mamy swój udział w kreowaniu nowych trendów na rynku tkanin dekoracyjnych.

Nie możemy kochać do­mu, który nie ma swe­go ob­licza i w którym kro­ki są poz­ba­wione sensu.

Antoine de Saint-Exupéry

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie.

Ralph Waldo Emerson

Myśleć to, co prawdziwe, czuć to, co piękne i kochać, co dobre. W tym cel rozumnego życia.

Platon

Pięknem jest to, co samo przez się jest godne wyboru.

Arystoteles

AKTUALNOŚCI

Targi Heimtextil 2019 już za nami!

| news | No Comments
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach Heimtextil 2019 we Frankfurcie nad Menem. Było nam niezmiernie miło się z Państwem zobaczyć i zaprezentować nasze najnowsze  kolekcje. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie otworzy możliwość jeszcze lepszej i bardziej owocnej współpracy.

Targi Heimtextil 2019

| news | No Comments

20-lecie ALBEDUM

| news | No Comments
Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza Firma świętuje w tym roku 20 lat działalności. Pragniemy Państwu  serdecznie podziękować za dotychczasową współpracę i partnerskie relacje, jakie nas z Państwem łączą. Życzymy nam i Państwu kolejnych wielu lat razem!

Targi R+T 2018 Stuttgart już za nami!

| news | No Comments
Chcielibyśmy serdecznie podziękować za odwiedzenie naszego stoiska na targach R+T 2018 w Stuttgartcie. Było nam niezmiernie miło się z Państwem zobaczyć i zaprezentować nasze najnowsze  kolekcje. Mamy nadzieję, że nasze spotkanie otworzy możliwość jeszcze lepszej i bardziej owocnej współpracy.